Piec kaflowy Marlene z piekarnikiem E

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 34 323,00 zł 34323.00
ilość szt.

towar niedostępny

Przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się w celu potwierdzenia dostępności oraz ostatecznej ceny produktu! Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień niepotwierdzonych.

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Sergio Leoni
Kod produktu: B34E-8390E

Opis

Piec kaflowy Marlene z piekarnikiem E – Sergio Leoni

sergio leoni rysunek techniczny

 

Systemy akumulacji

Ceramika jest stosowana od zawsze w celu lepszego odzysku energii cieplnej, ogrzewa ona poprzez promieniowanie dokładnie tak jak ogrzewa nas słońce. To naturalny i zdrowy sposób ogrzewania, pozwalający na utrzymanie komfortu w naszych domach, ponieważ nie rozprowadza kurzu i zachowuje poziom wilgotności powietrza. Sercem piecyków Sergio Leoni jest blok wykonany z ogniotrwałego materiału najwyższej jakości, który oddaje ciepło przez długi czas po wygaśnięciu ognia. Każdy piecyk Sergio Leoni posiada między komora spalania a obudową, komorę umożliwiającą swobodną cyrkulację powietrza, które się w niej ogrzewa i w naturalny sposób równomiernie wypełnia pomieszczenie.

Struktura i kolory kafli:
Kafle z połyskiem:

biały piec kaflowy sergio leoni

biały

kość słoniowa piec kaflowy sergio leoni

kość słoniowa

cella piec kaflowy sergio leoni

cella

zielony piec kaflowy sergio leoni

zielony

bordowy piec kaflowy sergio leoni

bordowy

miodowy piec kaflowy sergio leoni

miodowy

niebieski piec kaflowy sergio leoni

niebieski

czarny piec kaflowy sergio leoni

czarny

 
 
 
 

Kafle matowe:

budowa wkładu kominkowego

biały mat

budowa wkładu kominkowego

czarny mat

 
 
 
 

Kafle zdobione ręcznie:

budowa wkładu kominkowego

biały z dekorem (niebieski + pomarańczowy)

budowa wkładu kominkowego

cella z dekorem (zielony + pomarańczowy)

budowa wkładu kominkowego

biały z dekorem (zielony + różowy + pomarańczowy)

 
 
 

Elementy metalowe wykończenia:

budowa wkładu kominkowego

nikiel

budowa wkładu kominkowego

mosiądz

 
Cena dotyczy kolorów kafli jak na zdjęciu z oferty specjalnej (D01 biały z dekorem (niebieski + pomarańczowy). Wykończenie mosiądz. Wliczona kolumna ceramiczna 60 cm (E03 ceramic column 60 cm – 1 piece). W cenę nie wliczona jest rura spalinowa.
 
 

Włoskie piece kaflowe Sergio Leoni – model Marlene z piekarnikiem E

Ta kolekcja pieców o prostym kształcie, podobnych do pieców z kafli o tradycjach nordyckich. W modelach Marlene jest uwidoczniona w zarysie geometrii oraz w dekoracyjnym malowaniu kafla. Piecyki Marlene zostały tak zaprojektowane aby można było postawić je w dowolnym miejscu w domu ze względu na wykończenie tyłu piecyka w kaflu. Ta kolekcja charakteryzuje się szeroką gamą produktów od Marlene ” mini ” po ” maxi ” , do pieca z opcją piekarnika aby zaspokoić wszystkie potrzeby i pragnienia naszych klientów.

Liberty to ukłon w modernistyczną atmosferę z początku XX wieku, zdolną przenieść nas w epokę piękna i harmonii. Jego wymiary inspirowane są “piecami z Pensylwani” stworzonymi przez Benjamina Franklina w drugiej połowie XVIII wieku, na bazie swoich studiów w wydajności tych piecyków jak i wytworzeniu jak największej ilości ciepła niewielką ilością drewna, powodując mieszkania jak najzdrowsze i komfortowe.

Założona w 1969 roku firma Sergio Leoni reprezentuje spełnienie marzeń rzemieślnika artysty, tworząc drogocenne, jedyne w swoim rodzaju dzieła z ceramiki mające służyć przez długie lata oraz zdobić i ogrzewać domy na całym świecie. Sergio Leoni poświęcił się poszukiwaniu własnego stylu urządzeń opalanych drewnem i zaproponował kolekcję, którą możemy śmiało utożsamiać z dziełami sztuki. Po przejęciu przez Grupę MCZ w 2012 roku, Sergio Leoni utrzymało swoją tożsamość i dalej kontynuuje swoją misję: połączenia sztuki modelowania ceramiki z najnowszymi na świecie technologiami ogrzewania za pomocą drewna.

Sergio Leoni – tradycja rzemiosła ceramicznego

W laboratorium San Polo d’Enza, w prowincji Reggio Emilia, każdy produkt wykonywany jest ręcznie, zgodnie z tradycją sięgającą sztuki Arc Canusina nazwanej po Matilde de Canossa, pierwszej i jednej z niewielu wpływowych kobiet średniowiecza. Glina, której skład jest tajemnicą i powstawała przez lata pracy rzemieślnika, wypełnia wykonaną formę z gipsu, którą można wykorzystać do odlania tylko kilku sztuk danego elementu. Następnie kafle są zdobione, dekorowane ręcznie przez najbardziej utalentowanych artystów malarzy przy pomocy specjalnych farb. Każdy element ceramicznej obudowy jest dopasowywany do urządzenia jak szyty na miarę garnitur.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl