Pompa ciepła 4,0 kW / 230V typu split – Termoplus - Hydrotank P7 - 180

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 41 430,00 zł 41430.00
ilość szt.

towar niedostępny

Przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się w celu potwierdzenia dostępności oraz ostatecznej ceny produktu! Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień niepotwierdzonych.

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Termoplus
Kod produktu: DA00-1235D_20210209192240

Opis

Zalety powietrznych pomp ciepła TermoPlus®

 • Na rynku jesteśmy obecni od 1992 roku i niektóre z naszych pierwszych pomp ciepła wciąż jeszcze działają. Na podstawie badań przeprowadzonych wśród użytkowników naszych produktów nasze pompy ciepła osiągają aż 99,5 % niezawodność.
 • Znajdujący się na terenie UE kompleks zawiera laboratoria ds. badań i rozwoju, zakłady produkcyjne oraz dział kontroli jakości i zatrudnia ponad 35 ekspertów dysponujących dużym doświadczeniem, zdobytym podczas produkcji ponad 50 000 pomp ciepła TermoPlus.

Dlaczego warto wybrać TermoPlus®

 • Wysoka wydajność i oszczędność  - Nasze pompy nie mają zamontowanej grzałki, dzięki czemu nie powstaje zapotrzebowanie na dodatkową energie elektryczną. Będziesz cieszyć się tym samym ciepłem i komfortem bez użycia elementu grzewczego, który zużywałby więcej energii. Połączenie TermoPlus i Mitsubishi z energooszczędną technologią inwerterową zapewnia znaczną wydajność i wysokie oszczędności.
 • Elastyczne i kompatybilne - To połączenie nadaje się do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego i klimakonwektorowego w nowych budynkach lub jako renowacja istniejących systemów grzewczych. Jednostki mogą również pracować w połączeniu z zewnętrznym źródłem ciepła, takim jak kocioł na pellet.
 • Zoptymalizowane działanie - Wydajność naszych jednostek wewnętrznych jest zwiększona, ale nie kosztem kompatybilności – zachowano oryginalny sterownik Mitsubishi z kompensacją pogodową wraz ze wszystkimi funkcjami (szczegółowe informacje poniżej *). Przełączanie między ogrzewaniem wody i pomieszczenia jest automatyczne i zapewniona jest odpowiednia wydajność, dzięki czemu zbiornik nie jest wymagany.
 • Pełen funkcji, ale łatwy w użyciu - Wielofunkcyjny sterownik zapewnia optymalne zarządzanie za pomocą programów, takich jak automatyczna ochrona przed bakteriami Legionella, suszenie podłóg, tryb wakacyjny i tygodniowy programator. Opcjonalnie dostępne jest sterowanie przez internet za pośrednictwem aplikacji, która obejmuje funkcję monitorowania wydajności. Opcjonalnie dostępne jest również ogrzewanie dwustrefowe.
 • Stała dostępność ciepła - Dzięki naszemu Hydrotankowi będziesz mieć nieprzerwany dostęp do ciepłej wody, ponieważ wykorzystuje zewnętrzny skraplacz o dużej powierzchni wymiany ciepła, który podgrzewa wodę dużo szybciej.
 • Niezawodny i trwały - Jednostki TermoPlus® mogą pracować dłużej niż inne w trudniejszych warunkach dzięki większemu parownikowi i zoptymalizowanemu rozstawowi lamel. Jednostki zewnętrzne Mitsubishi mają udokumentowaną niezawodność w trudnych warunkach.
 • Używane przez cały rok - Jednostki zewnętrzne mogą pracować w temperaturach do -20 °C dla modeli ECO INVERTER oraz do -28 °C dla modeli Zubadan (z pełną mocą grzewczą nawet przy -15 °C dla Zubadan).
 • Ciche i dyskretne - Jednostki wewnętrzne i zewnętrzne są wyjątkowo ciche i kompaktowe. Zastosowanie TermoPlus® Hydrotank do zastąpienia Hydrobox / Zasobnik ciepłej wody, również oszczędza miejsce i zapewnia płynne, niewidoczne rozwiązanie.
 • Trwałe i łatwe w utrzymaniu - Konserwacja jest łatwa do wykonania, ponieważ wszystkie komponenty są łatwo dostępne. Hydrotanki TermoPlus® posiadają również pełną ochronę antykorozyjną dzięki zastosowaniu najwyższej jakości emaliowanego zbiornika na wodę z wbudowaną anodą MG. Wszystkie oryginalne funkcje sterowania Mitsubishi są zachowane: automatyczne odszranianie, automatyczne przełączanie między CWU a ogrzewaniem / chłodzeniem, automatyczny program ochrony przed bakteriami Legionella, sterowanie zewnętrznym źródłem ogrzewania, CWU i timery ogrzewania *, sterowanie 2 strefami *, funkcja osuszania podłogi *, monitorowanie zużytej i wyprodukowanej energii (COP) *, dostęp przez Internet i aplikację mobilną *, master do połączenia kaskadowego. *(Funkcje z * są opcjonalne)

Najwyższa wydajność i cicha praca

 • Wysoka wydajność grzewcza - Wszystkie pompy ciepła TermoPlus® powietrze / woda osiągają najwyższe istniejące klasy efektywności energetycznej, zarówno dla grzejników, jak i ogrzewania podłogowego. Współczynnik wydajności (COP) jest wskaźnikiem sprawności pompy ciepła, ponieważ jest to stosunek ilości ciepła wytwarzanego przez pompę ciepła do energii zużywanej do pracy. Właściwy dobór i instalacja pompy ciepła TermoPlus® skutecznie pokryje wszystkie potrzeby grzewcze bez konieczności stosowania dodatkowych grzałek elektrycznych.
 • Wysoka moc grzewcza przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych - Pompy ciepła TermoPlus® w połączeniu z jednostką zewnętrzną Zubadan nadają się również do chłodniejszych regionów, ponieważ zapewniają pełną moc grzewczą przy temperaturze powietrza zewnętrznego wynoszącej -15 °C. Dzieje się tak dzięki unikalnej, opatentowanej technologii „Flash Injection”, która zapewnia optymalną pracę nawet przy ekstremalnych temperaturach powietrza do -28 °C. Pozwala to na niezawodne i komfortowe ogrzewanie nawet w przypadku wyjątkowo mroźnych zim.
 • Cicha praca (nowy model) - Nowa generacja zewnętrznych jednostek pompy ciepła Mitsubishi wprowadza innowacje, które zapewniają wyjątkowo cichą pracę. Zewnętrzne pompy ciepła powietrze / woda są zwykle instalowane wzdłuż zewnętrznych ścian budynków, dlatego szczególnie ważne jest, aby pracowały cicho na obszarach miejskich. Kluczowe ulepszenia w zakresie redukcji objętości sprężarki, optymalizacji przepływu powietrza przez jednostkę zewnętrzną i absorpcji drgań zaowocowały 50% redukcją poziomu hałasu jednostek.
 • Ulepszona funkcja automatycznej regulacji temperatury zasilania - Funkcja „Auto adaptacja” rejestruje zmiany rzeczywistej temperatury w pomieszczeniu i zewnętrznej temperatury otoczenia. W zależności od mierzonych temperatur na bieżąco reguluje temperaturę wody grzewczej, która jest przesyłana do instalacji grzewczej. Wraz z wprowadzeniem tej funkcji poprawia się logika działania regulatora, a tym samym osiąga szybsze ogrzewanie i jednocześnie większą efektywność energetyczną.

Zalety czynnika chłodniczego R32

 • Większa wydajność i bardziej przyjazne ogrzewanie dla środowiska - TermoPlus® sukcesywnie wprowadza urządzenia wykorzystujące bardziej przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32. W porównaniu z istniejącym czynnikiem chłodniczym R410A, R32 zachowuje tylko jedną trzecią potencjału tworzenia efektu cieplarnianego (GWP). Właściwości chemiczne i fizyczne czynnika chłodniczego R32 oznaczają, że wymaga on mniejszej ilości (do 20% mniej) i zapewnia lepszą wydajność grzewczą w niższych temperaturach otoczenia. Nowe systemy pompy ciepła powietrze / woda, które zawierają czynnik chłodniczy R32, są najbardziej odpowiednimi systemami do wydajnego i ekonomicznego ogrzewania pomieszczeń w niskiej temperaturze, ponieważ należą do klasy efektywności energetycznej A +++ dla niskotemperaturowego ogrzewania pomieszczeń, A ++ dla grzejników ogrzewanie i A + do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Przy najwyższej temperaturze wody wynoszącej 60 °C nadają się do ogrzewania niskotemperaturowego oraz do ogrzewania w instalacjach z odpowiednio dobranymi grzejnikami.
 • Zalecenia dotyczące instalacji zewnętrznej jednostki chłodniczej R32 - R32 jest klasyfikowany jako „lekko łatwopalny” czynnik chłodniczy. W przypadku wycieku może istnieć możliwość zapłonu, ponieważ stężenie w pomieszczeniu jest możliwym źródłem zapłonu. Aby zapewnić bezpieczną pracę we wszystkich możliwych warunkach, należy przestrzegać kilku zaleceń. Jednostkę zewnętrzną najlepiej zainstalować w taki sposób, aby przynajmniej jedna strona pomieszczenia była całkowicie otwarta.MitsuibishiR32

Jednostki wewnętrzne

 

Pompa ciepła 4,0 kW / 230V typu split – Termoplus - Hydrotank P7 - 180

Hydrobox

Jednostka wewnętrzna do ogrzewania i chłodzenia (bez zasobnika CWU)

• Wbudowane sterowanie Mitsubishi Electric z kompensacją pogodową.
• Wydajna praca bez dodatkowych wewnętrznych grzałek.
• Automatyczne przełączanie między ofrzewaniem a CWU (do 60 ° C).
• Oprócz ogrzewania możliwe jest chłodzenie za pomocą klimakonwektorów.
• Wielofunkcyjny sterownik z programami takimi jak automatyczna ochrona przed bakteriami Legionella, osuszanie podłogi, tryb wakacyjny i programator tygodniowy.
• Elastyczna instalacja, idealna, gdy przestrzeń jest ograniczona.

Pompa ciepła 4,0 kW / 230V typu split – Termoplus - Hydrotank P7 - 180

Hydrotank

Jednostka wewnętrzna do ogrzewania i chłodzenia (z zasobnikiem CWU)

Oprócz zalet modelu Hydrobox, model Hydrotank oferuje również:
• Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej.
• Wygodna instalacja: wszystkie kluczowe komponenty znajdują się w jednym urządzeniu.
• Łatwa i czysta instalacja: instalacja jednostki zajmuje niewiele miejsca, a zintegrowane zarządzanie połączeniami oznacza mniej bałaganu.
• Łatwy dostęp do konserwacji.

  Pompa ciepła 4,0 kW / 230V typu split – Termoplus - Hydrotank P7 - 180
 

MITSUBISHI ELECTRIC ECODAN i ECO INVERTER

• Odpowiedni do zimnych klimatów, system działa do -20 ° C (modele R-32 ECO INVERTER).
• Nie ma ryzyka zamarznięcia systemu, nawet w przypadku awarii zasilania.
• Nadaje się również do renowacji starszych systemów grzewczych (przy użyciu istniejących grzejników).
• Kompatybilny ze wszystkimi systemami grzewczymi (podłogowymi, ściennymi, klimakonwektorami lub grzejnikami).
• Energooszczędna technologia inwerterowa zapewnia optymalną moc.
• Moc cieplna wyjściowa jest dostosowana do 100% strat ciepła budynku, minimalizując w większości przypadków nadwyżki i potrzebę magazynowania ciepła.
• System można połączyć z kotłem na pellet/gaz lub systemem solarnym.
• Nie są potrzebne żadne dodatkowe grzałki elektryczne, co daje większe oszczędności.
• Niższe zużycie dzięki zoptymalizowanemu rozmrażania.
• Kompensacja pogodowa optymalizuje wydajność w zależności od temperatury zewnętrznej.

Świetne rozwiązanie przy renowacji. Zachowaj obecne grzejniki.

Dane techniczne:

Jednostka zewnętrzna

 
 • Model i rodzaj
  SUZ-SWM40VA
 • Klasa energetyczna W35
  A+++
 • Klasa energetyczna W55
  A++
 • Klasa energetyczna SV
  A+
 • Moc grzewcza A7/W35 kW/COP
  4,0 / 5,20
 • Moc grzewcza A2/W35 kW/COP
  4,0 / 3,90
 
 • Moc grzewcza A-15/W35 kW/COP
  4,3 / 2,45
 • Moc chłodzenia A35/W18
  5,6 / 4,97
 • Zakres pracy (°C)
  -20 + 35
 • Zalecane zabezpieczenie el.
  1 x 16A
 • Zasilanie
  1F/230V/50Hz
 • Wymiary (mm)
  921 x 880 x 330

Jednostka wewnętrzna Hydrotank P7 180L

 
 • Model i rodzaj
  Hydrotank P7 180L
 • Pompa cyrkulacyjna
  25 / 1-7
 • Naczynie przeponowe
  tak
 • Naczynie przeponowe CWU
  tak
 • Zbiornik CWU
  tak - 180L
 • Połączenie rurowe wody [mm]
  28
 • Wymiary [mm]
  1550 x 720 x 720

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl