DUOWIN

Dostępność: brak towaru
Cena: 1,00 zł 1.00
ilość szt.

towar niedostępny

Przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się w celu potwierdzenia dostępności oraz ostatecznej ceny produktu! Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień niepotwierdzonych.

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Windhager
Kod produktu: 465C-81535_20210218112136

Opis

DUOWIN

Dwa razy bezpieczniejszy: dwa niezależne systemy wymienników ciepła gwarantują najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa i zajmują mniej miejsca niż inne rozwiązania kombinowane. Zarówno komora spalania drewna, palnik na pellet ze stali nierdzewnej oraz zapalarki nie są częściami zużywającymi się i objęte są pełną pięcioletnią gwarancją.

2 w 1

DuoWIN w inteligentny sposób łączy zalety ogrzewania dwóch czystych technologii spalania biomasy. Kocioł hybrydowy DuoWIN łączy tanie ogrzewanie drewnem kawałkowym z wygodnym ogrzewaniem pelletem w jednym urządzeniu. Urządzenia mogą pracować w trybie alternatywnym lub równoległym.

Jednostki opalane drewnem i pelletem pracują jednocześnie, można pokryć zapotrzebowanie grzewcze do 56 kW. Uzupełnianie pelletu może być manualne lub w pełni automatyczne. Kocioł można zakupić i zamontować w dwóch etapach dzięki funkcji PelletReady.

 

KOCIOŁ JEST CAŁKOWICIE BEZOBSŁUGOWY

Inteligentny sterownik w DuoWIN rozpoznaje, kiedy jednostka zgazująca drewno wypala się i przełącza się na pracę automatyczną (pellet).

Kocioł DuoWIN może zostać podłączony na dwa sposoby. Albo obie jednostki wpięte są do bufora, co pozwala na ich równoległą pracę i zwiększenie mocy (PowerBoost) lub o bufora podpięta jest jedynie jednostka na zgazowanie a jednostka pelletowa pracuje bezpośrednio z układem. Pozwala to na optymalizację systemu i dodatkowe oszczędności.

2 paliwa 1 komin Z zestawem kolektora spalin dostępnym jako wyposażenie dodatkowe, oba Połączenia kominowe DuoWIN można łączyć w jedno przyłącze kominowe. Dostępne są dwa wymiary o średnicy 130 mm i 150 mm.

DuoWIN = BioWIN 2 + LogWIN Klassik Z uwagi na fakt, że DuoWIN składa się z kotła na pellet BioWIN 2 oraz kotła na zgazowanie LogWIN Klassik, zapraszamy do zapoznania się z tymi urządzeniami na poniższych stronach poszczególnych urządzeń.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl