BIOWIN 2 TOUCH HYBRID 10.4 PELLET/POMPA CIEPLA 9.9KW

Dostępność: brak towaru
Cena: 78 750,00 zł 78750.00
ilość szt.

towar niedostępny

Przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się w celu potwierdzenia dostępności oraz ostatecznej ceny produktu! Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień niepotwierdzonych.

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Windhager
Kod produktu: 465C-81535_20210218111616

Opis

BIOWIN 2 TOUCH HYBRID

Kocioł na pellet i pompa ciepła powietrze/woda połączone w systemie BioWIN2 Hybrid to bardzo zgrany duet. Podczas ogrzewania łączonego, inteligentny moduł hydrauliczny Smart-Flow dba o stabilne i efektywne energetycznie współgranie dwóch jednostek. Dzięki temu BioWIN2 Hybrid – w odróżnieniu od tradycyjnych pomp ciepła – może pracować bez zasobnika buforowego czy grzałki elektrycznej.

PERFEKCYJNY DUET Z POŁĄCZENIA DWÓCH TECHNOLOGII

Dzięki BioWIN2 Hybrid użytkownicy systemów grzewczych z grzejnikami nie muszą już – ze względu na brak wydajności – rezygnować z zalet pompy ciepła. Nasze inteligentne rozwiązanie łączy bowiem najlepsze cechy dwóch technologii przyszłości: bezpieczeństwo i wszechstronność sprawdzonego kotła BioWIN2 Touch oraz wydajność i komfort pompy ciepła powietrze/woda AeroWIN Klassik. Idealne rozwiązanie w zakresie modernizacji ogrzewania BioWIN 2 Touch oraz AeroWIN Klassik to duet nie do pobicia, jeśli chodzi o modernizację instalacji grzewczych. Przy łagodnej temperaturze zewnętrznej pompa ciepła powietrze/woda pobiera darmową energię grzewczą z otaczającego ją powietrza. Jeśli zapotrzebowanie na ciepło wzrasta i pompa ciepła nie jest już w stanie pracować wydajnie i oszczędnie, manager hybrydowy uruchamia kocioł na pellet. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku instalacji wymagających wyższych temperatur zasilania. Są to np. grzejniki czy mniej zagęszczone ogrzewania podłogowe. BioWIN 2 Hybrid umożliwia również niezależną pracę kotła na pellet i pompy ciepła. W ten sposób ogrzewają Państwo dom dwoma ekologicznymi urządzeniami w sposób podwójnie bezpieczny i oszczędny.

 

PRAKTYCZNE, KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

Kupując BioWIN2 Hybrid otrzymują Państwo wyjątkowo kompaktową centralę obsługującą ogrzewanie w domu. Jako praktyczne rozwiązanie kompleksowe „all in one” BioWIN2 Hybrid oferuje duży zasobnik na pellet mogący pomieścić 200 kg paliwa. Dzięki temu nie potrzebują już Państwo pomieszczenia do magazynowania pelletu. W zależności od zużycia energii cieplnej i dokonanych ustawień zasobnik trzeba napełniać jedynie kilka razy w roku, a obszerny pojemnik na popiół opróżniać jeszcze rzadziej. Do celów funkcji plug & play wszystkie komponenty hydrauliczne BioWIN2 Hybrid, jak na przykład wysokowydajną pompę, wbudowano kompaktowo w urządzenie. Dzięki temu zbędnym staje się wyposażenie pompy ciepła w dodatkową jednostkę wewnętrzną.

ASYSTENT HYBRYDOWY

Do cech wyróżniających BioWIN 2 Hybrid należy również asystent hybrydowy. Dzięki pełnej komunikacji, system jest w stanie oszacować potrzebną ilość energii i wybrać źródło ciepła, które będzie aktualnie tańsze w eksploatacji, aby maksymalnie oszczędzać pieniądze. Dwukolorowy wyświetlacz LED na kotle pelletowym informuje o tym, które z obu urządzeń i z jaką mocą pracuje w danym momencie. 

WYJĄTKOWA GWARANCJA WINDHAGER

Kupując produkty marki Windhager możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Nasze urządzenia objęte są najlepszą i najbardziej przejrzystą gwarancją na rynku. Gwarancja jest pełna, obejmuje całe urządzenie i wszystkie jego podzespoły.

 

SATYSFAKCJA KRYJE SIĘ W SZCZEGÓŁACH

  • Najwydajniejsze rozwiązanie dostępne na europejskim rynku technologii grzewczych
  • Automatyczny wybór najtańszego źródła ciepła w danym momencie
  • Brak grzałek elektrycznych – brak nieprzewidzianych kosztów – w systemie hybrydowym grzałka wspierająca pompę ciepła została zastąpiona tanim ciepłem z pelletu
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa – dwa niezależne źródła ogrzewania
  • Pełna komunikacja w rewolucyjnej automatyce firmy Windhager
  • Inteligentne połączenie hydrauliczne SmartFlow zintegrowane w urządzeniu
  • Brak konieczności zbiornika buforowego
  • Moduł internetowy w standardzie
  • Najlepsza gwarancja na rynku obejmująca wszystkie elementy urządzenia

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl