B-HEAT-17kW pompa ciepła monoblok R32 400V

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 33 825,00 zł 33825.00
ilość szt.

towar niedostępny

Przed złożeniem zamówienia, skontaktuj się w celu potwierdzenia dostępności oraz ostatecznej ceny produktu! Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień niepotwierdzonych.

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Wentor
Kod produktu: F9A1-684CA

Opis

Pompa ciepła B-HEAT monoblok z czynnikiem chłodniczym R32. Nowoczesny kompresor  zapewnia pracę do -28C. Cicha, wydajna i ekonomiczna.

 

Wygoda i ciepło, które zapewnia pompa ciepła jest doceniane przez inwestorów. 

budowa wkładu kominkowego

Wysoka wydajność i niskie zużycie energii elektrycznej-

- to zalety jakie posiadają pompy ciepła B-HEAT.  

 

Pompa ciepła B-HEAT-17


Typ: monoblok
Moc: 17 kW (bez grzałki)
Grzałka elektryczna: 3 kW
Kompresor: DC Inverter EVI, Panasonic
Zasilanie: 400 V
Typ pracy: grzanie / chłodzenie
Zakres temperatur: -28 °C ÷ 45 °C

https://www.wentor.pl/wp-content/uploads/2020/01/ecodesign-2022.jpg    https://www.wentor.pl/wp-content/uploads/2022/08/A-3xplus.jpg

Monoblok B-HEAT

Pompa ciepła B-HEAT posiada wbudowaną już w sobie pompę wody dzięki czemu nie potrzebuje już dodatkowej jednostki wewnętrznej. 
W budynku montujemy tylko sterownik pompy. 
Dodatkowo pompę ciepła można wyposażyć w moduł Wi-Fi.
Pompa posiada wbudowaną dodatkową grzałkę elektryczną o mocy 3kW.

Ogrzewanie w zgodzie z naturą

Pompa ciepła pracuje automatycznie w zależności od zapotrzebowania na ciepło Twojego domu. Włącza się i wyłącza, aby ogrzać pomieszczenia oraz ciepłą wodę. Dzięki nowoczesnej technologii dostępnej w naszych urządzeniach praca pompy ciepła jest bardzo cicha, a Ty nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych prac związanych z ogrzewaniem.

Nowoczesny dotykowy sterownik

Zapewnia zarządzanie całym układem grzewczym. Wszystko z poziomu jednego panelu. Gwarancja zachowania komfortu termicznego w wybranych pomieszczeniach.

Intuicyjna Obsługa

Wbudowany asystent instalatora i użytkownika zapewnia wsparcie procesu konfiguracji i obsługi. Wszystko działa intuicyjnie.
Prosta konfiguracja harmonogramów – tygodniowe programy czasowe dla obiegów grzewczych, ładowania zasobnika ciepłej wody oraz obiegu cyrkulacji.

Kaskady

Możliwość sterowania kilkoma pompami ciepła z poziomu jednego regulatora instalacyjnego. Bezpieczeństwo nieprzerwanego funkcjonowania całego układu grzewczego. Optymalny dobór mocy źródła ciepła. Opcja podłączenia dodatkowego  źródła ciepła jak grzałki przepływowe.

Aplikacja mobilna i system internetowy

System internetowy pełniący funkcję zarządzającą oraz serwisową. Zdalna obsługa i zarządzanie pracą urządzeń B-Heat poprzez system internetowy ecoNET. Dedykowana aplikacja mobilna, która pozwala zarządzać parametrami pompy ciepła oraz temperaturą CWU. Zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach z każdego miejsca na świecie. Wparcie serwisowe i diagnostyka online. Zdalny dostęp do parametrów technicznych urządzenia. Szybka reakcja serwisu na pojawiającą się usterkę i natychmiastowe wsparcie użytkownika (opcja dodatkowa).

 
budowa wkładu kominkowego
 

Rysunek techniczny

budowa wkładu kominkowego

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl