Pompy ciepła do CO i CWU

NASZE POMPY CIEPŁA POWIETRZE / WODA ZWRACAJĄ SIĘ PRZYNAJMNIEJ 5 RAZY W CYKLU ŻYCIA.
MOGĄ ZMNIEJSZYĆ RACHUNKI ZA OGRZEWANIE I GORĄCĄ WODĘ NAWET O 80%.

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚCI


Zainstalowanie powietrznej pompy ciepła jest jednym z najlepszych sposobów na oszczędności. Dzięki niesamowitym zwrotom dla właścicieli domów i budynków. Z każdej 1kWh zużytej energii można wyprodukować do 5kWh energii cieplnej. Nasze pompy ciepła zwykle zwracają się w ciągu 3,5 roku lub nawet mniej, jeśli otrzymujesz subsydia rządowe lub dotację na system (program “Czyste Powietrze”).

ŁĄCZENIE JEDNOSTEK


Powietrzne pompy ciepła TermoPlus® wymagają połączenia dwóch jednostek – jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Jednostką wewnętrzną może być albo Hydrobox, który zapewnia tylko ogrzewanie, albo Hydrotank, który zapewnie zarówno ogrzewanie, jak i ciepłą wodę użytkową (do prysznica, zmywania itp.). Powietrzne pompy ciepła TermoPlus® zostały zaprojektowane do współpracy z jednostkami zewnętrznymi Mitsubishi, które zapewniają zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie: jednostką Power Inverter lub Zubadan. Główną różnicą między nimi jest to, że Zubadan może pracować w chłodniejszym otoczeniu niż Power Inverter.

DLACZEGO MITSUBISHI ZUBADAN / POWER INVERTER?

Seria Mitsubishi Zubadan jest rynkowym liderem w zakresie zewnętrznych powietrznych pomp ciepła. Wyróżnia się swoją wyjątkową wydajnością i niezawodnością. Power Inverter jest jedną z najbardziej znanych jednostek zewnętrznych dla nowszych domów. Z tego powodu TermoPlus® stworzył dwie jednostki wewnętrzne. Dzięki nim Zubadan lub Power Inverter może stać się jeszcze lepszą inwestycją dla właścicieli domów. Nasze wersje Hydrobox i Hydrotank są w pełni kompatybilne z jednostkami zewnętrznymi. Można je w pełni dostosować do instalacji o wyższej wydajności. Jednostka wewnętrzna Termoplus z jednostką zewnętrzną Zubadan lub Power Inverter stanowi niezrównaną kombinację wydajności i niezawodności.

INNI CHWALĄ SIĘ WYSOKIM COP? SPRAWDŹ W JAKIEJ TEMPERATURZE OTOCZENIA!

Porównaj go z naszym ale przy minusowych temperaturach. Okaże się, że my mamy dużo wyższy COP. Większość pomp ciepła dostępnych na rynku już od 0oC włączają się grzałki elektryczne co zmienia pompę ciepła w zwykłe ogrzewanie prądem. GWARANCJA ŻYWOTNOŚCI Pierwsza pompa cieplna TermoPlus zbudowana w 1984 r. nadal jest w pełni sprawna. Minimalny czas życia wszystkich naszych pomp ciepła wynosi 25 lat. Są one objęte 3+3 letnią gwarancją. Oznacza to, że dzięki szybkiemu przeglądowi co roku masz gwarancję 6 lat całkowitego spokoju. Będziemy wspierać nasze produkty przez całe ich życie i gwarantujemy dostępność części zamiennych.

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚCI

W przypadku konstrukcji bez podgrzewacza nie ma zapotrzebowania na moc podgrzewacza elektrycznego. Będziesz cieszyć się tym samym komfortem bez elementu grzejnego, który zużywałby więcej energii. Połączenie TermoPlus – Mitsubishi z energooszczędną technologią inwerterową zapewnia znaczną wydajność i niezrównane rzeczywiste oszczędności.

ELASTYCZNE I KOMPATYBILNE

To połączenie nadaje się do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego i klimakonwektorowego w nowych budynkach lub do renowacji istniejących systemów grzewczych. Jednostki mogą również pracować w połączeniu z zewnętrznym źródłem ciepła, takim jak biomasa, kocioł lub piec na drewno. Dodatkowo zajmują bardzo mało miejsca.

ZOPTYMALIZOWANE DZIAŁANIE

Wydajność w naszych jednostkach wewnętrznych jest większa, ale nie odbywa się to kosztem kompatybilności – oryginalne sterowanie Mitsubishi z kompensacją pogodową jest zachowywane wraz ze wszystkimi funkcjonalnościami (szczegóły poniżej*). Przełączanie między ogrzewaniem wody i przestrzeni jest automatyczne i zapewniona jest odpowiednia pojemność, tak że nie jest wymagany zbiornik.

STAŁA DOSTĘPNOŚĆ

Z naszym hydrotankiem będziesz mieć niezakłócony dostęp do gorącej wody. Ponieważ używa on wielkopowierzchniowego wymiennika ciepła, który szybciej podgrzewa wodę dzięki większej powierzchni wymiany ciepła.

CAŁOSEZONOWE WYKORZYSTANIE

Jednostki zewnętrzne mogą pracować w temperaturach tak niskich jak -20°C dla Power Inverter i -28°C dla Zubadan (z pełną mocą grzewczą nawet przy -15°C dla Zubadan).

WYPEŁNIONE FUNKCJAMI, ALE ŁATWE W UŻYCIU

Wielofunkcyjny kontroler zapewnia optymalne zarządzanie dzięki programom takim jak automatyczna ochrona przed bakteriami legionelli, suszenie podłóg, tryb wakacyjny i timer tygodniowy. Kontrola sieciowa za pośrednictwem aplikacji jest dostępna opcjonalnie i zawiera funkcję monitorowania wydajności. Dwustrefowe ogrzewanie jest również dostępne jako opcja.

NIEZAWODNE I TRWAŁE

Jednostki TermoPlus mogą pracować dłużej niż inne pompy ciepła w gorszych warunkach. Umożliwia to większy parownik i zoptymalizowany rozstaw lamel. Natomiast jednostki zewnętrzne Mitsubishi mają sprawdzoną niezawodność w trudnych warunkach.

DŁUGOTRWAŁE I ŁATWE W UŻYCIU

Konserwacja jest łatwa do przeprowadzenia, ponieważ wszystkie elementy są łatwo dostępne. Hydrotanki TermoPlus posiadają również pełną ochronę antykorozyjną dzięki zastosowaniu najwyższej jakości emaliowanego zbiornika wodnego z wbudowaną anodą MG.

CICHE I DYSKRETNE

Zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne są wyjątkowo ciche i kompaktowe. Użycie hydrotanku TermoPlus w celu zastąpienia hydroboxa/podgrzewacza ciepłej wody oszczędza miejsce i zapewnia bezproblemowe, niewidoczne rozwiązanie.ELASTYCZNE I KOMPATYBILNE

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie urządzenia posiadają zautomatyzowany program przeciw legionelli, nawet bez dodatkowego podgrzewacza elektrycznego, a dzięki zastosowaniu pośredniego kondensatora grzewczego zapobiega się ryzyku wycieku czynnika chłodniczego do ciepłej wody do celów sanitarnych.

 

Zachowane zostają wszystkie oryginalne funkcje sterowania Mitsubishi: Automatyczne odszranianie, automatyczne przełączanie pomiędzy CWU i ogrzewaniem / chłodzeniem, automatyczny program ochrony przed legionellą, sterowanie zewnętrznym źródłem ciepła, CWU i timery ogrzewania *, 2-strefowe sterowanie *, funkcja osuszania podłogi *, monitorowanie zużytej i wyprodukowanej energii (COP) *, dostęp przez Internet i aplikację mobilną *, element główny połączenia kaskadowego * (Funkcje z * są opcjonalne)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl