Kotły grzewcze

Kotły grzewcze to integralny element systemów centralnego ogrzewania, od którego zależy efektywność w pozyskiwaniu ciepła dla domu w okresach niskich temperatur. W wielu domach ich zadaniem jest również podgrzewanie wody użytkowej. Na rynku dostępnych jest wiele typów kotłów CO, tj. kotły na paliwa stałe (pellet i ekogroszek) oraz kotły gazowe, olejowe i elektryczne.

Jak wybrać odpowiedni kocioł grzewczy?

Paliwo, na jakie działa kocioł, a także sposób spalania tego paliwa mają największy wpływ na wysokość kosztów za ogrzewanie. Dlatego wybór typu kotła jest tu kluczową decyzją, która wymaga przemyślenia. Przed jej podjęciem warto jeszcze poznać zalety i wady wszystkich możliwych rozwiązań, a dopiero potem wybrać producenta i dopasowaną do potrzeb domu moc kotła. Jest to parametr, który bezwzględnie trzeba brać pod uwagę, żeby kocioł mógł ogrzewać dom efektywnie.

Kotły w naszej ofercie

Oferujemy szeroką gamę urządzeń grzewczych. Należą do nich nowoczesne i ekologiczne kotły na pellet oraz niekłopotliwe w obsłudze, jedno- i dwufunkcyjne kotły gazowe. Kotły z naszej oferty charakteryzują się wysoką sprawnością, ekonomiczną, efektywną produkcją ciepła oraz bezpieczeństwem, za które odpowiadają specjalne systemy zabezpieczeń, a także realizowany przez nas fachowy montaż.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl